rady a tipy

Jaké jazyky se učit?

18. ledna 2018 v 15:19 | Adriana
Po světě běhá plno lidí, kteří se rádi učí jazyky. Vybírají si nejen ty světové, ale i ty méně známe nebo už dokonce mrtvé (mluvíme tu například o latině). Tihle lidé si takové jazyky většinou volí ze zábavy, potřebě rozhovoru s někým, kdo touto mluvou již hovoří, nebo pak z profesních a jiných důvodů.
Chtěla bych nejdříve vyzdvihnout tu zábavu - myslím, že to je jeden z nejlepších důvodů, proč se do studia pustit. Když vás něco baví, máte přirozeně k tomu i zápaly motivace a radosti. Mozek pak vstřebává učení mnohem rychleji a snáz vám tak vše leze do hlavy. Pochopitelně na straně druhé stojí užitek z takto nově naučené řeči, který, i přesto, že se může podle výběru těžko uplatňovat například v profesní sféře, své využití nachází v mnoha jiných věcech. Jde jen o to, jaké máte priority. Pojďme se nejdříve podívat na ty jazyky, které se učí běžně.

Rady, tipy, triky a nápady

18. ledna 2018 v 13:04 | Adriana
Máte nějakou novou převratnou metodu, jak studovat jednodušeji a efektivněji? Dosahujete skvělých výsledků ve škole a víte, že je to z důvodu vašeho systému, který si v učení děláte?

Tak sem s tím! :)


Přesně zde můžete zveřejňovat a sdílet vaše rady, tipy, triky a nápady, jak studovat nejen jazyky, ale i jakýkoliv jiný předmět. Můžete sem dávat i pouze své postřehy a otázky, pokud vás něco přímo zajímá. Vítán je každý komentář, který je napsán slušně.
 
 

Reklama