blog a ostatní

Diskuze

18. ledna 2018 v 12:46 | Adriana
Tento článek slouží jako jazyková diskuze. Nemusíme ovšem hovořit pouze o mluvě a řečích naší země nebo zemích druhých, protože diskuze slouží v podstatě na vyjádření názoru nebo postoje k čemukoliv. Budu ráda, pokud všichni účastníci diskuze budou brát na vědomí pravidla. Pokud máte jakékoliv nápady nebo rady ohledně studování nebo učení se, můžete se s námi o ně podělit buď zde, nebo v článku k tomu určeném.

Vítejte

18. ledna 2018 v 12:38 | Adriana
Srdečně vás vítám na mém blogu.

Ať už jste moji pravidelní čtenáři, nebo jste se sem dostali úplnou náhodou, jistě jste si všimli, na jaké téma je blog zaměřen - ano, jsou to jazyky. Jsem totiž jejich velká milovnice a ráda bych se jim věnovala i do své budoucnosti.

A proč vznikl tento blog? Přesně pro takové lidi, kteří mají jazyky také v oblibě. Ráda bych stránku zaměřila nejen na jazyky evropské, ale i na ty vzdálenější, jelikož existuje plno lidí, kteří se těmto řečem věnují, ale nemají žádný zdroj inspirace nebo pomoci.

Pokud si myslíte, že vám jazyky příliš nejdou, nemusíte mít strach, že jste zabloudili na špatné místo. I pro lidi, co mají strach a nechuť se jazyky (nebo cokoliv jiného) učit, je tento blog věnován, aby jim pomohl a dodal motivaci.

Ráda bych rozšířila jazykovou komunitu a našla lidi s podobnými zájmy. Můžete se zapojit do diskuze nebo přidat nějaký triky či rady, jak se učit. Vítány jsou i nápady na zlepšení blogu.

Věřím, že se vám zde bude líbit a třeba si i jazyky zamilujete, pokud se tak ještě nestalo. :)

Adriana
 
 

Reklama